Квантовий Форум Квантовий Форум
 Допомога      Пошук      Користувачі

Сторінок (1): [1]   

> Описание: .
Саша Т.
Відправлено: 08 Февраля, 2017 - 12:27:01
Post Id

Випадково тут

Повідомлень всього: 1
Дата реє-ції: Февр. 2017  

Доброго дня. Скажiть, що зараз з Iнтернетом? Його або взагалi нема або швидкiсть дуже маленька. Якщо це проблема у Вас, то по можливостi скажiть коли вона буде вирiшена.
На ваш сайт заходить без проблем. Дякую.

Andriy1047
Відправлено: 08 Февраля, 2017 - 21:37:16
Post Id

Випадково тут

Повідомлень всього: 2
Дата реє-ції: Февр. 2017  

Саша Т. пишет:
Доброго дня. Скажiть, що зараз з Iнтернетом? Його або взагалi нема або швидкiсть дуже маленька. Якщо це проблема у Вас, то по можливостi скажiть коли вона буде вирiшена.
На ваш сайт заходить без проблем. Дякую.

Така ж проблема. Нарешті в мене інтернет доступний більше ніж 10 секунд, тому це і пишу зараз.
Проблеми почалися вночі, в першій годині. В кабінеті було повідомлення що будуть технічні роботи орієнтовно до 03:00. Практично був без інтернету до 10 ранку. Що було с 10:00 до 20:00 не знаю. В 20:00 включив пк, та сама історія. Надіюсь технічні роботи закінчені? Можна сподіватись на доступний інтернет сьогодні вночі?

p.s. і OMFG, нехай технічна підтримка заведе скайп або телеграм, наскільки я знаю, нормальні люди аською перестали користуватися ще 10 років тому. Я не сумніваюсь что ви використовуєте скайп і телеграм у приватних цілях, мені не зрозуміло чому квант 2 не може використовувати їх в якості тех. підтримки.

(Віредаговано автором: 08 Февраля, 2017 - 22:29:07)

vlv993
Відправлено: 09 Февраля, 2017 - 01:07:38
Post Id

Випадково тут

Повідомлень всього: 6
Дата реє-ції: Авг. 2013  

Ну в мене більш-менш як завжди на протязі дня був, вечером правда був розрив хв на 3, а ось зараз вже 1 ночі, а нічний перехід на швидкість 100 так і не пройшов, тримається на 30 як прибили ))

Сторінок (1): [1]
Зараз цю тему переглядають: 1 (гостей: 1, зареєстрованих: 0)
« Інтернет »

Всі гості форуму можуть переглядати цей розділ.
Тільки зареєстровані користувачі можуть створювати нові теми в цьому розділі.
Тільки зарестровані користувачі можуть відповідати на повідомлення в цьому розділі.