Допомога      Пошук      Користувачі

Сторінок (1): [1]   

> Без описания
vvvitaliy
Відправлено: 02 Июня, 2015 - 20:10:15
Post Id

Випадково тут

Повідомлень всього: 8
Дата реє-ції: Июнь 2015  

Поганий Інтернет, сторінки відкриваються дуже повільно (дуже повільне відкриття -старт). При тестуванні зв'язок "стрибає", пінгується довго, інколи вибиває помилку. Сьогодні, наприклад, результати пінгу 27 ms.
Майстра викликає, причини дві - або роутер, або скачки напруги.
Роутер випробуваний на іншій точці, жодного разу не підводив. Окрім того підключати інший роутер - без змін.
Скачки напруги - (?). Хм. Раніше, з рік-півтора назад такого і близько не було, щоб щось стрибало, чи повільно грузилося. Я розумію, якби в приватному секторі хтось включав циркулярку. А тут центр міста. І, крім того, Інтернет поганий завжди - в любу годину любого дня - і робочі, і вихідні, і ніч. Так, в день може стрибати, бо магазини, офіси - нема питань. Але вночі, після 23.00? Скорше за все питання напруги теж не має відношення. Додатково поставили бар'єр як на газові котли чи іншу електроніку. Не помагає. Скачків напруги не бачим по інших електронних приладах - телевізори я т.д.
(Додавання)
Останнім часом замітили, що Інтернет сам по собі відвалюється на айпадах чи пристроях з андроіїдом - працює, працює і ні з того ні з сього зв'язок пропадає узагалі, ніби роутер вирубується. Однак, на інших гаджетах в той же час все працює.

Додатково: при входженні в Кабінет на основній сторінці - вибиває в помилку
(Додавання)
http://www.speedtest.net/my-result/i/1262425218

Nightfly Адміністратор
Відправлено: 03 Июня, 2015 - 13:38:09
Post Id

Злий адмін

Повідомлень всього: 1015
Дата реє-ції: Июль 2009  

Цитата:
Сьогодні, наприклад, результати пінгу 27 ms.

1. Справжній ping до флешки speedtest.net-у не має жодного відношення.
2. Якщо говорити про вайфай - ну так, це нормально як для загадженого ефіру.

Цитата:
Не помагає. Скачків напруги не бачим по інших електронних приладах - телевізори я т.д.

В нормальних побутових пристроях, немає чудових китайських, імпульсних блоків живлення. У будь якому випадку перевіряється просто - тицяється кабелем до комп'ютера/ноута і дивиться, чи змінюється картина. Якщо так - висновок очевидний же, правда? Якщо все залишається так само - дивитись до дротів, котрі... скільки вже? 5 років висять на морозі та дощі?

Третього не дано.

Цитата:
Останнім часом замітили, що Інтернет сам по собі відвалюється на айпадах чи пристроях з андроіїдом - працює, працює і ні з того ні з сього зв'язок пропадає узагалі, ніби роутер вирубується. Однак, на інших гаджетах в той же час все працює.

Ви ж здогадуєтесь, що "відвалюванням" на окремих пристроях за вашим роутером, ми в принципі не завідуємо, і проблему треба шукати локально?

Цитата:
Додатково: при входженні в Кабінет на основній сторінці - вибиває в помилку

Яку?

-----
причинять добро и наносить справедливость

vvvitaliy
Відправлено: 03 Июня, 2015 - 19:03:04
Post Id

Випадково тут

Дайте електронку - скину скріни. Особливо вночі порадувала швидкість Інтернет після 00.00
Я чогось дуже переконаний що це не скачки напруги. Наруга або скаче завжди, або не скаче. На скачки щось має впливати. А як можу бути так що Інтернет то є, зашкалює, то швидкість падає пропадає появляється і скаче як собі хоче. Сторінка відкривається біля двох хвилин.......... І то не завжди.
Я суперечитись не хочу. Просто хочу хорошого стабільного Інтернет, який тут був.

По кабінету - Сафарі не вдалось открить страницу, так как не удается найти сервер. То саме і на андроіді.

По відвалюванню - роутер? Давайте попробуємо поміняти ради експерименту на ваш офісний (рекомендований). Якщо будуть зміни щодо стабільності і швидкості Інтернет - претензії до провайдера будь які знімаються. Подмигивание

(Віредаговано автором: 03 Июня, 2015 - 19:03:32)

Nightfly Адміністратор
Відправлено: 03 Июня, 2015 - 21:00:02
Post Id

Злий адмін

Цитата:
По кабінету - Сафарі не вдалось открить страницу, так как не удается найти сервер. То саме і на андроіді.

Лівий DNS як мінімум.

Цитата:
Якщо будуть зміни щодо стабільності і швидкості Інтернет - претензії до провайдера будь які знімаються.

Здається і все нормально розписав... а як з глухим розмова виходить. Змін - не буде. Проблеми якщо вони існують - не мають властивості вирішуватись "самі по собі".
З нашого боку все працює належним чином. Якщо б це було не так - я б знав.

Цитата:
Я суперечитись не хочу. Просто хочу хорошого стабільного Інтернет, який тут був.

Ключова фраза "Є проблема? Викликаєте майстра, розбираєтесь на місці". Нема проблеми? Ну про що тоді бесіда? Телепатично прозвонювати дроти і дивитись, що робиться у вашій внутрішній, домашній мережі - на форумі точно ніхто не буде.

Викликати майстра можна за номерами:

4-72-87 - міський
067 34 34 900 - Київстар
063 85 89 319 - Life

В робочий час з 09:00 до 18:00.

-----

vvvitaliy
Відправлено: 03 Июня, 2015 - 21:59:43
Post Id

Випадково тут

DNS - це де налаштовувати? Сам зможу?

Я писав вище, що майстра викликав двічі. Встановлено ймовірні дві проблеми - роутер або напруга. Я розписав свої припущення стосовно і роутера, і напруги.
Чому ви проти того, що я вам скинув скріни тестування швидкості??? А пишете про розмову глухого з німим...

І ще раз - майстер був. Проблема не усунута. А вночі вчора Інтернет практично був відсутній, скріни можу скинути. При чім тут роутер і напруга?

(Віредаговано автором: 03 Июня, 2015 - 22:01:02)

Nightfly Адміністратор
Відправлено: 03 Июня, 2015 - 23:48:51
Post Id

Злий адмін

Цитата:
DNS - це де налаштовувати? Сам зможу?

Понятя не маю, що ви зможете, а що ні.

Цитата:
Я писав вище, що майстра викликав двічі.

Бачу. В травні.

Цитата:
Встановлено ймовірні дві проблеми - роутер або напруга.

Добре - повторюсь вдруге: "У будь якому випадку перевіряється просто - тицяється кабелем до комп'ютера/ноута і дивиться, чи змінюється картина. Якщо так - висновок очевидний же, правда?"

Цитата:
Чому ви проти того, що я вам скинув скріни тестування швидкості???

Вигадуєте самі якісь "проти", самі ж їх мені приписуєте. Я взагалі не маю нічого проти кидання фоточками різноманітних радісних сервісів на флеші. Тільки є така річ, як здоровий глузд і практичність - якщо проблема є, її треба вирішувати, якщо нема - то нема.

Цитата:
І ще раз - майстер був. Проблема не усунута

Залишимо за кадром, чому ці скарги виникають через три тижні після виклику майстра, а не "в мене сьогодні був хлопець, а заверніть но мені його назад, бо шось не так". Повторюсь знову вдруге - з нашого боку все добре. Якби було щось глобальне - я б знав.

Якщо проблема має місце - вона може бути на відстані вашого абонентського відводу, і я вже двіччі нагадав, що перевіряється це простим перетиканням шнурка. Якщо ви самостійно не бажаєте цього зробити - добре. Можете викликати майстра і на місці розібратись де проблема, в грозозахисті/роутері/кабелі/роз'ємах/портах? Не бажаєте і цього робити? Ну чим тоді вам допомогти? Хочете слати скріншоти, та жалітись? Ніхто не боронить - пошта на сайті. Я на жаль так не вмію. І проблеми якщо вони виникають, вирішую не теоретичним гаданням.

P.S. Ото послухаєш як все погано і починаєш підозрювати, що користуєшся "якимось іншим" інтернетом.

-----

vvvitaliy
Відправлено: 03 Июня, 2015 - 23:59:36
Post Id

Випадково тут

Скарги виникають не через два місяця після виклику майстра, а одразу буди дзвінки і до майстра, і повторно до оператора (служба техпідтримки), і додатково жінка зверталася в техпідтримку, коли замовляла інтернет на новий магазин. Але це все полеміка, балалайка.
Кабель куди перетикати? Кабель усунутий в комп, там за інтернетом мало хто і рідко працює. Вроді тоді коли працюємо з Інтернет на компі - скачків немає. Але, повторюся, це буває вкрай рідко, оскільки всі на вай-фай. І, підкреслю, коли одночасно кілька гаджетах в Інтернеті - свідомі того шо Інтернет може бути "поганий". Тому говоримо виключно про те, коли один працює один гаджет (он як вчора вночі коли швидкість на програмці-флешці, якою до речі користувалися представники-майстри Кванта також, швидкість становила навіть не повний 1 мгбт.
(Додавання)
Ростик, майстер був, був двічі! Проблема є, погодився був з ним що напруга може "стрибати", того вирішив змиритися. Однак ну не може бути такий Інтернет через напругу. То є, то нема, то ледве-ледве.
Треба викликати ще раз, третій раз майстра? Ок, викликаю. Є чим напругу замірювати?
(Додавання)
Сам наводиш картинку-фоточку з радісних програмок-флешок. В мене точно такі самі, лише вчора в цей час Інтернет був жахливий, є скріни. А сьогодні - чудовий (є скріни).

(Віредаговано автором: 04 Июня, 2015 - 00:02:31)

Nightfly Адміністратор
Відправлено: 04 Июня, 2015 - 00:22:55
Post Id

Злий адмін

Цитата:
Скарги виникають не через два місяця після виклику майстра, а одразу буди дзвінки і до майстра, і повторно до оператора (служба техпідтримки), і додатково жінка зверталася в техпідтримку, коли замовляла інтернет на новий магазин. Але це все полеміка, балалайка.

Так, саме полеміка. Реально ж бачу просто негатив і небажання щось робити.

Цитата:
Кабель куди перетикати? Кабель усунутий в комп, там за інтернетом мало хто і рідко працює. Вроді тоді коли працюємо з Інтернет на компі - скачків немає.

Добре. Виділяю для вас ваші ж слова - без роутера все добре, так?

Цитата:
Ростик, майстер був, був двічі!

Ростислав Ігорович для вас. Помітьте не тикаю по через слово.

Хоч тричі - проблема або конкретно локалізована або ні. Якщо локалізована - про що ведеться бесіда? Якщо ні - її потрібно вирішувати. Третє щось придумати?

Цитата:
Однак ну не може бути такий Інтернет через напругу.

Він може бути "такий" і який завгодно, через все що завгодно. І через короткочасні імпульсні перешкоди в живленні - в тому числі. Ще можу з пів сотні типових проблем згадати і потицяти в небо пальцем. А кому це треба?

Цитата:
Треба викликати ще раз, третій раз майстра? Ок, викликаю.

Викликайте. На те ласкаво натякаю вже в котрий раз.

Цитата:
Сам наводиш картинку-фоточку з радісних програмок-флешок.

Очевидно натяк виявився надто тонким Огорчение

-----

vvvitaliy
Відправлено: 04 Июня, 2015 - 00:38:12
Post Id

Випадково тут

Ростислав Ігорович, прошу Вас вибачити за тикання, все ж сподівався на нормальний безпонтовий глузд і спілкування. Але то таке... Не зважайте на це моє припущення.

Щодо виділених слів - за компом крайньо рідко. Коли за компом в Інтернет скачків вроді не спостерігається . Але жінка мені підказує що син "жалівся", що Інтернет "тупить" і за компом.
Коли був майстер - він зробив припущення стосовно напруги, а не встановив конкретну проблему. Чим я йому мав би допомогти в цьому випадку? Питання риторичне.

Викличу майстра - відпишуся.

П.С. Щодо небажання щось робити: а що я можу робити, крім як тицьнути кудись шнурком по Вашій, Ростислав Ігорович, пораді, або викликати майстра втретє? Що і зроблю.

П.С.2. У Вас якесь доста упереджене ставлення до потреб/проблем клієнтів. Але то може мені так лише здалося. А може то так лише до мене. Менше з тим...
(Додавання)
Про упередженість: в мене проблеми з заходом в кабінет на Вашому сайті, тобто сайті Кванту. Ви, Ростислав Ігорович, спитали в чому вони виражаються. Я - відповів. Ви сказали про ДНС. Я, будуючи рядови користувачем-Васьою, спитав шо то таке і чи зможу я сам настроїти аби, зауважте, користуючись Аашим Інтрнетом зайти на Вашому сайті в Свій кабінет. Замість того аби користувачу-Васі хоч якось розказати що можна виправити аби зайти в кабінет для оплати послуг Кванту, в тому числі частково Вашої зарплати, Ви, Ростислав Ігорович, замість консультації даєте відповідь: Поняття не маю, що ви зможете, а що ні

Це як в лікарні пацієнт каже лікарю: мене шос тутка болит. А лікар замість того аби помогти пацієнту каже: поняття не маю шо тебе там болит.
(Додавання)
- Доктор, кода я с женой, у меня член смотрит на ботинки.
- Поставьте ботинки на шкаф! Следующий!

Nightfly Адміністратор
Відправлено: 04 Июня, 2015 - 01:18:51
Post Id

Злий адмін

Цитата:
Ростислав Ігорович, прошу Вас вибачити за тикання, все ж сподівався на нормальний безпонтовий глузд і спілкування. Але то таке... Не зважайте на це моє припущення.

Нема питань. Не варто нагадувати, чим закінчилась наша остання бесіда? Формальне спілкування - думаю досить прийнятна альтернатива.

Цитата:
П.С. Щодо небажання щось робити: а що я можу робити, крім як тицьнути кудись шнурком по Вашій, Ростислав Ігорович, пораді, або викликати майстра втретє? Що і зроблю.

Віталій Васильович,

1. вам варто спробувати покористуватись інтернетом без роутера. І виходячи з цього, зробити висновок, проблема в ньому чи десь по дроту далі між комутатором та точкою входу.
2. викликати майстра, якщо проблема спостерігається надалі для продзвонювання кабелю, заміни порту та всього такого фізичного.

Цитата:
У Вас якесь доста упереджене ставлення до потреб/проблем клієнтів. Але то може мені так лише здалося. А може то так лише до мене. Менше з тим...

На жаль я не можу відповідвати, за те, що вам "здається" чи "не здається". Це особливості вашого особистого світосприйняття.

От самі ж процитували мене
Цитата:
Про упередженість: в мене проблеми з заходом в кабінет на Вашому сайті, тобто сайті Кванту. Ви, Ростислав Ігорович, спитали в чому вони виражаються. Я - відповів. Ви сказали про ДНС. Я, будуючи рядови користувачем-Васьою, спитав шо то таке і чи зможу я сам настроїти аби (далі багато полеміки, цитування не має змісту...)

Самі ж привели невірну аналогію, на основі підміни понять
Цитата:
Це як в лікарні пацієнт каже лікарю: мене шос тутка болит. А лікар замість того аби помогти пацієнту каже: поняття не маю шо тебе там болит.

І на основі цього винайшовши якісь характеристики, спроектували їх на мою персону.

Як виглядає вірна аналогія з лікарем і "болить"? Та дуже просто:

- у мене щось болить
- це вивих плеча
- я зможу це вилікувати сам в домашніх умовах?
- поняття не маю, чи зможете. Можливо ви самостійно звикли його вправляти об кут, а можливо варто звернутись до відповідних людей.

Як ви будете сприймати лікаря, як вже було сказано - питання ваших особистих взаємовідносин зі світом та сприйняття навколишньої реальності.

Цитата:
- Доктор, кода я с женой, у меня член смотрит на ботинки.
- Поставьте ботинки на шкаф! Следующий!

добре.

-----

vvvitaliy
Відправлено: 04 Июня, 2015 - 01:31:51
Post Id

Випадково тут

Ростислав Ігорович, якби я пам'ятав з ким у мене закінчувалися які бесіди / розмови та ще й 5 років назад, повірте.... Ок, без комментів.... Просто не можна бути таким злопамятним, та ще й якби було б через що.

Щодо порад. Беру на тиждень тайм-аут, сяду за комп. Щоб переконатись що там все рівно. Аж вже після тижневого "тестування" викличу майстра.

Щодо всього що нижче - багато букв, не буду вникати і відповідати. Єдине що по ДНС так ніфіга не поняв і в кабінет так і не зайшов.

Анекдот був не адресним, для розрядки.

Надобраніч, Ростислав Ігорович

(Віредаговано автором: 04 Июня, 2015 - 01:34:21)

Nightfly Адміністратор
Відправлено: 04 Июня, 2015 - 01:37:29
Post Id

Злий адмін

Цитата:
Ростислав Ігорович, якби я пам'ятав з ким у мене закінчувалися які бесіди / розмови та ще й 5 років назад, повірте.... Ок, без комментів.... Просто не можна бути таким злопамятним, та ще й якби було б через що.

На жаль, Віталій Васильович з пам'яттю в мене все достатньо добре. Нічого з цим не поробиш.

Цитата:
Щодо всього що нижче - багато букв, не буду вникати і відповідати.

Ваше право.

Цитата:
Єдине що по ДНС так ніфіга не поняв і в кабінет так і не зайшов.

Налаштування DNS сервера повинні отримуватись автоматично, за допомогою DHCP, та транслюватись у вашу внутрішню мережу роутером, що виступатиме в ролі рілея. DNS повинен використовуватись саме цей, оскільки сторінку кабінету користувача розміщено в локальній доменній зоні. В противному випадку резолв проходити не буде, що прямолінійно виражається в "сторінку не знайдено".

На добраніч.

-----

Oleg
Відправлено: 14 Июня, 2015 - 08:29:16
Post Id

Дуже частий гість

Повідомлень всього: 80
Дата реє-ції: Май 2010  

[+][+][+]

вже 7 років користуюсь послугами інтернету від квант2(починав ще з кабельного модему) і ніколи ніяких проблем зі швидкістю не було.

можливо у користувача вище хтось підключився до вай фай як він казав і хтось регулярно качає чи грузить фільми.міняйте пароль на вай фай

-----

vvvitaliy
Відправлено: 16 Июня, 2015 - 22:54:28
Post Id

Випадково тут

Не писав, бо тестував . Вірю в то, шо чудес не буває, але після спілкування на форумі картина дещо покращилася. Інтернет став швидшим, і не вибиває... То ж тестую далі, як лиш щось - маякую і викликаю майстрів

(Віредаговано автором: 16 Июня, 2015 - 22:55:06)

Сторінок (1): [1]
Зараз цю тему переглядають: 1 (гостей: 1, зареєстрованих: 0)
« Інтернет »

Всі гості форуму можуть переглядати цей розділ.
Тільки зареєстровані користувачі можуть створювати нові теми в цьому розділі.
Тільки зарестровані користувачі можуть відповідати на повідомлення в цьому розділі.