Квантовий Форум Квантовий Форум
 Допомога      Пошук      Користувачі


 Сторінок (1): [1]   

> Описание: поради ненаситним чітерам :)
Lega Супермодератор
Відправлено: 07 Мая, 2010 - 20:06:49
Post IdМодератор CS


Повідомлень всього: 520
Дата реє-ції: Дек. 2009  

Зараз я розповім вам, як використовувати чіти в CS!

УВАГА: Застосовуйте ради, приведені нижче, лише в тому випадку, якщо ви хочете використовувати мультиплеєрні чіти !

СОФТ НЕ ДОПОМОЖЕ:
* Щоб ви не робили, ніколи не скачуйте файли з так званих "чітерських" сайтів – там одні віруси. Найреальніша дорога до того, щоб використовувати чіти, лежить через розгін вашого заліза. Не треба нічого розгвинчувати. Якщо щось не піддаватиметься – просто відламайте.

ЦЕ МОДЕМ:
* Давайте розберемося з вашим модемом. Бачите, вся інформація проходить через ці маленькі дірочки. І їй дуже складно просочитися через такі мізерні отвори. Будь-який справжній чітер дістане електродриль і просвердліть дірки в два або навіть три рази більше. І свердліть подовше! Чим більше дірок в модемі, тим краще ви гратимете в Інтернеті!
(Добавление)
А ЯК ЖЕ МЕРЕЖА:
* Якщо вже ми заговорили про модеми, то поглянемо і на ваш телефонний або мережевий кабель. Задумайтеся: а як передається інформація? Звичайно, по дротах, що за питання! Навіщо вам тоді цей непотрібний пластмасовий штекер на кінці дроту? Він просто займає зайве місце. Якщо ви дійсно хочете використовувати чіти - його обов'язково треба відрізати.
(Добавление)
БЕРЕЖІТЬ СТАТИЧНУ ЕЛЕКТРИКУ:
* Відмінно! Тепер займемося дійсно реальним: нутрощами вашого комп'ютера. Порада майбутнім чітерам: найбільша небезпека при знятті кришки з системного блоку полягає в тому, що його може втратити увесь свій статичний заряд. Щоб уникнути цього, одягніть шерстяні шкарпетки і походіть (можна пострибати і посоватися для вірності) по товстому ворсистому килиму, а потім доторкніться до всіх виступаючих деталей в системному блоці.
(Добавление)
ПРОЦЕСОР ПОВИНЕН ЛЕЖАТИ:
* Давайте поглянемо на ваш процесор. Це така штуковина, схожа на велику чорну коробку (якщо звичайно у вас Slot`овая модель). Не забувайте, що дані передаються із швидкістю світла, а це дуже повільно, для того, щоб використовувати чіти. Проблема в тому, що ваш процесор прироблений до мами лише однією стороною і дані долають дуже велику дорогу (якщо у вас socket-версія, то можете сміливо переходити до наступного пункту). Тому він повинен лежати плазом (тобто паралельно материнській платі)! Натисніть на нього чим-небудь або постукайте по ньому молотком. Ви чули гучне клацання (або хрускіт)? Друзі мої, це звук перемоги!
(Добавление)
ЗАЙВЕ ВИДАЛИТИ:
* Поки все йшло відмінно! А ось ще одна дуже потрібна порада. Сучасні комп'ютери сильно страждають від перевантаження дротами. Ви можете сміливо позбавитися від дротів червоного і сірого кольору, і таким чином збільшите продуктивність вашого комп'ютера на 77%! Тягніть їх на себе до тих пір, поки вони не відірвуться.
(Добавление)
А НАВІЩО НАМ ЛАХМІТТЯ:
* І остання порада. Ви знаєте, що таке відеокарта? Вийміть її з комп'ютера. Швидше за все, ви побачите багато місця, витраченого абсолютно даремно. Вам потрібні лише великі чіпи, а ці маленькі і товсті - призначені для сумісності з ранішими версіями софтвера. Але ж ніхто ж більше не грає в старі ігри, вірно? Оптимізуйте вашу відеокарту шляхом відпилювання тих елементів, які я вказав. Потім склейте частини, що залишилися. Також, зовсім не обов'язково підключати її до комп'ютера – досить просто покласти її на стіл або на підлогу на необхідній відстані (близько метра).
(Добавление)
НЕ ЗАБУДЬТЕ ОХОЛОДИТИ:
* Ви вже готові використовувати чіти для перемоги? Тоді пам'ятайте, що охолоджений комп'ютер працює швидше. Тому вилийте в нього стакан чистої холодної води (переконаєтеся, що вона очищена/дистильована, щоб не пошкодити ваш комп'ютер).
(Добавление)
ОСТАННІЙ РИВОК:
* Включайте ваш новоспечений суперчітерський комп'ютер і переконайтеся, наскільки добре він працює. В разі виникнення проблем, скористайтеся нижчеприведеними порадами:
- У вашого комп'ютера закінчилося паливо? Сучасні комп'ютери досить економні, але хоча б декілька літрів бензину, вилитих в блок живлення, створять диво;
- Ви не терпите бруд та пил? Пропилососьте ваш комп'ютер. Звичайне прибирання може вирішити ваші проблеми;

ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:
* Не робіть з вашим комп'ютером нічого з того, що описане в даній статті, якщо хочете грати в онлайнові ігри, не застосовуючи чітів. Ви можете скористатися цими радами на свій страх і ризик . Спасибі за увагу!

(Віредаговано автором: 07 Мая, 2010 - 20:09:54)

-----

NO 4IT, NO MAT !!!

 
 Top
Andick Супермодератор
Відправлено: 08 Мая, 2010 - 10:03:13
Post IdХата M.D.


Повідомлень всього: 152
Дата реє-ції: Окт. 2009  

Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху! Помираю со смеху!
 
 Top
Crazy Ivan
Відправлено: 11 Марта, 2011 - 21:17:20
Post IdКорінний


Повідомлень всього: 164
Дата реє-ції: Янв. 2011  
Звідки: Коломия

ха-ха Улыбка)

(Віредаговано автором: 11 Марта, 2011 - 21:18:34)

-----

 
 Top
Сторінок (1): [1]
Зараз цю тему переглядають: 1 (гостей: 1, зареєстрованих: 0)
« Все про забавки »


Всі гості форуму можуть переглядати цей розділ.
Тільки зареєстровані користувачі можуть створювати нові теми в цьому розділі.
Тільки зарестровані користувачі можуть відповідати на повідомлення в цьому розділі.
 
Powered by ExBB | Style GreyExBB converted by УльяновскGroup® | ExBB FM 1.0 RC1 by TvoyWeb.ru
[Script Execution time: 0.0154]     [ Gzipped ]